Уют в доме

Як і чим нагодувати дитину? Прості і смачні рецепти

Для багатьох батьків здорова дитина – це дитина з хорошим апетитом. І якщо малюк відмовляється від їжі або прийому протягом дня мало їсть, то це сигнал, що щось з ним не так, він хворий. Але чи так все однозначно? Завжди поганий апетит – ознака нездоров'я? Давайте розбиратися.

Харчування дитини до року

Питання, чим нагодувати... ( подробнее )

Санки коляска "Умка 3 в 1": відгуки покупців, опис і основні характеристики

Будь-яка дитина, народжена в нашій країні, з нетерпінням чекає зиму. Всі мами готуються до цього часу року заздалегідь і з особливою ретельністю. Все тому, що для самих маленьких, так і для тих, хто трохи старший, потрібно вибрати один невід'ємний і дуже улюблений зимовий атрибут - санки. Сьогодні ми приділимо особливу увагу основним перевагам та... ( подробнее )

Новорічні мішечки для подарунків для дітей

Щоб зробити оригінальну упаковку для подарунка, досить виготовити своїми руками. Річ, зроблена з душею, завжди радує. Можна придумати що-небудь своє, а якщо ідей немає, то є можливість скористатися порадами знаючих людей.

Існує безліч способів, як виготовити новорічні мішечки, тим більше що здивувати дитини не так вже і складно. Важливо,... ( подробнее )

Арматура А500С: характеристики, ціна та фото

Арматура А500С - це металевий стержень марки А5, який має широкий діапазон по своєму діаметру, від 6 до 40 мм.Основні відомості про арматурі

Цей тип сировини виходить шляхом операції прокату. Сам же по собі матеріал належить до групи конструкційних виробів, а його виробництво здійснюється у відповідності з ГОСТом 52544-2006. Також тут варто... ( подробнее )

Divan.ru: відгуки покупців

Divan.ru – один з лідерів вітчизняного меблевого ринку. Молода амбітна компанія за 2 роки існування домоглася колосальних успіхів, пропонуючи своїм клієнтам м'які та корпусні меблі відмінної якості. І головне підтвердження цьому – позитивні відгуки покупців.

Divan.ru: відгуки про сайт

Перше, що відрізняє Divan.ru від конкурентів... ( подробнее )

Види конструкторів - особливості, характеристики, виробники та відгуки

Конструктор – одна з розвиваючих іграшок для дитини. Вони бувають простими і складними. Можна вибрати підходящий варіант для дитини будь-якого віку. А що ж сьогодні пропонує нам ринок товарів? Види конструкторів, а також їх особливості і найбільш популярні фірми-виробники ми освятимо в цій статті.Кубики

Найпопулярніший вид конструктора... ( подробнее )

Енергозберігаючі вікна - що це таке? Реальність і міфи енергозберігаючих вікон

Вигідні склопакети з аргоном? Варто переплачувати за сучасні технології? У чому переваги енергозберігаючих вікон Rehau? Чи вони стоять своїх грошей? На ринку безліч пропозицій по встановленню енергозберігаючих вікон, але чи всім можна довіряти? Як відрізнити підробку? Ці та безліч інших питань хвилюють сучасну людину, затіяв капітальний ремонт на... ( подробнее )

Виготовляємо динамометр своїми руками

Вага вимірюється вагами, відстань лінійкою, тиску – манометром і т. д. А придуманий прилад, що вимірює силу? Такий інструмент, звичайно ж, є. Називається він динамометр. Своїми руками в домашніх умовах, до речі кажучи, нескладно виготовити простенький, але цілком працездатний прилад для вимірювання сили, свій власний ексклюзивний динамометр.Маса,... ( подробнее )

Як впливають стреси на вагітність - небезпека і наслідки

Багатьом відомо, що емоційний стан вагітної досить сильно позначається на здоров'ї не народженого малюка. При цьому вплив може бути короткочасним або тривалим, приносити як користь, так і шкоду. Стрес під час вагітності - це нормальне явище. Але потрібно розуміти, які впливають стресори, і враховувати, як переносить це жінка.Визначення

Стрес... ( подробнее )

Ножі "Сила граніту": відгуки користувачів і опис

Вірний вибір посуду і кухонного інвентарю – запорука того, що робота по приготуванню їжі буде швидкою і доставить господині тільки позитивні емоції. Але як же правильно підібрати посуд, зокрема ножі? Допоможуть відгуки споживачів, які вже вивчили товар на практиці і можуть дати йому вичерпну характеристику. Ознайомимося з відгуками про ножах «Сила... ( подробнее )