Уют в доме

Кабель СІП - що це таке? Характеристики, монтаж, вибір

На сучасному ринку інструментів представлений широкий асортимент різних струмопровідних систем. Судячи за відгуками покупців, неабияким попитом користується кабель СІП. Що це таке, дуже добре відомо в першу чергу електрикам, які займаються прокладкою магістралей ЛЕП. Сьогодні для монтажу електромереж замість старих оголених проводів застосовуються... ( подробнее )

Дме із пластикових вікон - що робити, можливі причини і способи розв'язання проблеми

Якщо дме з пластикових вікон, що робити? Багато людей стикаються з подібною проблемою. Вони починають відчувати холодні потоки повітря, які виходять із пластикових вікон. Хоча вважається, що вікна з ПВХ відрізняються своєю герметичністю і не повинні пропускати повітря, проте така проблема існує. Особливо це стає помітно в холодну пору року, коли... ( подробнее )

Пристрій світлодіодної лампи 220 вольт

Проекти реалізації систем освітлення все частіше передбачають включення LED-компонентів. Світлодіодні прилади отримали широку популярність завдяки істотній економії енергії і довговічності, хоча вартість їх все ще перевищує цінники більш звичних енергозберігаючих та галогенних ламп. Зате у LED-техніки є чимало й інших переваг, обумовлених незвичайною... ( подробнее )

Інсталяція "Алкапласт": інструкція та відгуки

Одним з популярних виробників сантехніки в Європі виступає компанія «Алкапласт». Вона займається випуском традиційного сантехнічного обладнання та сучасних систем інсталяції, які передбачають прихований монтаж. В якості відмінною особливості продукції виступає гарантія протягом 15 років.Відгуки про інсталяції

Якщо ви хочете встановити... ( подробнее )

Квітка Євгена: опис та поради по догляду за рослиною

Євгенія – рослина родом із субтропіків Австралії. У Новому Південному Уельсі його називають Ліллі Пілл. В домашніх умовах потребує ретельного догляду. Назване на честь принца і полководця Римської імперії Євгенія Савойського. Опис

Квітка Євгена належить до вічнозелених чагарникових рослин. Вважається зникаючим видом, оскільки в умовах дикої... ( подробнее )

Інженерні вишукування: види, організація і проведення

Перед початком будь-якого будівництва потрібно отримувати безліч інформації про різних параметрах наявної земельної ділянки. Для цього обов'язково проводяться інженерні вишукування. Вони повинні здійснюватися винятково досвідченими фахівцями. Існує кілька видів інженерних вишукувань, причому кожна різновид має свої цілі і особливості. Призначення... ( подробнее )

Монтаж інсталяції унітазу своїми руками: інструкція

Багато сучасні споживачі все частіше вибирають підвісні конструкції унітазів для санвузлів квартир та будинків. За допомогою них можна заощадити простір і додати кімнаті естетичний вигляд. Адже сантехнічний прилад монтується з прокладкою труб і підведенням води в стіну. Для проведення робіт необхідно ознайомитися з технологією і розібратися з основними... ( подробнее )

Як обладнати майстерню в гаражі?

Для чоловіка гараж - це не тільки місце для стоянки автомобіля, але і сховище різноманітних господарських інструментів. Так як багато чоловіків прагнуть самостійно виконувати деякі господарські роботи по дому, то без майстерні не обійтися. Гараж є хорошим місцем для обладнання домашньої майстерні. Як це зробити?Вибір місця

Майстерня в гаражі... ( подробнее )

Замки Kale: відгуки про використання

Кожна людина облаштовує будинок у відповідності зі своїми смаками та бажаннями, тому, коли мова заходить про безпеку, багато не шкодують грошей на дорогі охоронні пристрої, будь то сигналізація або система відеоспостереження. У будь-якому випадку в будинку є двері, а, відповідно, потрібен і хороший замок. Пристроїв для закриття дверей дуже багато,... ( подробнее )

Зливу Анжеліна: опис сорти, вирощування, догляд, фото

Деревовидні рослини, що відносяться до сімейства Рожеві, відрізняються великим видовим і сортовим різноманітністю, одним з них є зливу Анжеліна. Опис сорту, про особливості вирощування, використання плодів читайте у статті.Загальні відомості

Сорт сливи Анжеліна викликає інтерес: дерево нагадує аличу, плоди – типову сливу. Пояснення такому... ( подробнее )