Уют в доме

Чи Правда, що деякі діти народжуються з зубами? Народжуються діти з зубами?

Іноді від молодих батьків можна почути, що їх малюк народився «зубастиком». Або ж можна зустріти таку версію, що зуби з'явилися протягом декількох днів від народження. Але далеко не всі згодні вірити в ці слова. Та й як їм повірити, якщо не видно власними очима? Народжуються діти з зубами - не завжди зрозуміло. Адже не можна просто взяти і залізти... ( подробнее )

Цікаві іграшки для дівчаток 11 років

Завжди клопітно вибирати подарунок для будь-якого винуватця торжества. Особливо важко підібрати подарунок для дитини, оскільки смаки поколінь істотно відрізняються. Відомо, що діти люблять іграшки. Але як зробити вибір серед різноманіття товарів? Стаття підкаже, які іграшки для дівчаток 11 років будуть цікаві. Особливості віку

При виборі... ( подробнее )

Світильник стельовий з люмінесцентними лампами 4х18 - опис

В даний час світильники з люмінесцентними лампами отримали широке поширення. Їх використовують не тільки для побутових потреб, але і для виробничих. В якості джерел офісного освітлення найбільше застосовують стельові світильники з люмінесцентними лампами 4х18. Розглянемо, що це за пристрої і як вони працюють.

Принцип дії

В основі... ( подробнее )

Підключення душової кабіни до каналізації своїми руками: інструкція

Якщо ви вирішили придбати нову сантехніку у ванну кімнату, то треба до цього підійти дуже серйозно. Так як на сьогоднішній день існує величезна кількість спеціалізованих магазинів, то вибирати є з чого. Покупка дешевої сантехніки може призвести до великих розтрат в майбутньому, тому краще всього купувати якісне та надійне обладнання. При цьому ви... ( подробнее )

Види електропроводок і способи їх прокладання

Існує два види електропроводок – внутрішня і зовнішня. Остання піддається дії атмосферних явищ – вона розташовується поза будівель. Вона поділяється на приховану (наприклад під землею) та відкриту (без якого-небудь захисту або в кабель-каналах). Внутрішня електропроводка знаходиться всередині будівель, також вона буває прихованої і відкритої. При... ( подробнее )

Бронзова пудра для фарби: інструкція по застосуванню і відгуки

Бронзова пудра за визначенням – це тонкодисперсний порошкоподібний складу. Проводиться матеріал з двох сплавів металу – цинку і міді. До нього додаються парафін і стеаринова кислота, щоб запобігти злипанню та окислення частинок дуже дрібної фракції. Бронзова пудра має лускату структуру, що нагадує вид пелюстки. Має колір від червоного до золотого.... ( подробнее )

Обшивка стін МДФ-панелями: монтаж своїми руками

Сучасна обробка приміщень здійснюється із застосуванням безлічі популярних матеріалів. До них відносяться і стінові панелі МДФ. Така облицювання приваблює покупця гарним зовнішнім виглядом, екологічною чистотою і доступною вартістю. Обшивка стін МДФ-панелями – досить простий процес, що дозволяє вирішити дану задачу навіть без залучення досвідчених... ( подробнее )

Чому кішки часто вмиваються: природні причини вилизування шерсті і можливі захворювання

Чому кішки часто вмиваються? Багато вважають цих тварин дуже охайними. Звичка до вмивання з'являється у кошенят у віці 2 місяці. До цього часу кішка-мати вилизує малюків. Це необхідно дитинчатам не тільки для чистоти. Своєю мовою доросла кішка робить кошенятам масаж, який потрібен їм для правильного дихання і перетравлення їжі.Мисливський інстинкт

Вважається,... ( подробнее )

Вандейский бассет-гриффон: опис породи

Можливо, хтось вважатиме, що зовнішність цих тварин явно не дотягує до еталону собачої краси, але навряд чи хто стане сперечатися, що у вандейского бассет-гріффона вона дуже оригінальна і запам'ятовується. Новачки в собаківництві знаходять у ній схожість із звичайною дворнягою. Представників цієї породи люблять багато живий розум і доброту, сміливість... ( подробнее )

Зміст щеглов в домашніх умовах: догляд та годівля

Серед нас знайдеться чимало любителів домашніх вихованців. Однак в якості улюбленого істоти можна утримувати не тільки кішок і собак. Пернаті не менш популярні, ніж чотириногі представники. У нашій статті ми хочемо поговорити про те, як доглядати за щеглами в домашніх умовах. Не варто думати, що дикі представники пернатих не підходять для домашнього... ( подробнее )