Интерьер

Нудний: про кримінальній мелодрамі "Вірний. Пристрасть і злочин"

Бельгійська "Спека"

У центрі картини "Вірний" — історія кохання Рідоти (Матіас Шонартс) і Бібі (Адель Экзаркопулос). Ця любов виникає раптово, красиво і буде штовхати на вчинки героїв різного ступеня тяжкості.

В українському перекладі "розширену" частину назви стрічки "Пристрасть і злочин" чоловічий закадровий голос вимовляє з... ( подробнее )

"Бульварний" Вуді Аллен: про драматичної комедії "Вечірка" Саллі Поттер

Надлишкова інтрига

Стрічка "Вечірка" стартує крупним планом розгнівано-розпатланою героїні Крістін Скотт Томас, кидає невидимому адресату звинувачення в зраді і тремтячою рукою піднімає пістолет.

Заінтригувавши того глядачів, які, втім, вже і так прийшли в кінотеатр дивитися її картину, автор Саллі Поттер "відмотувати" плівку... ( подробнее )

Стеж за грою: про комедійному фільмі-пригоді "Джуманджі: Поклик джунглів"

Кіно-комп'ютерний upgrade

Картина Джейка Кездана стартує через два десятки років після дебюту сімейної пригодницької стрічки Джо Джонстона "Джуманджі" — про чарівній грі, яка матеріалізує події, представлені на дошці. Безцеремонно вриваючись у життя дітей, які, на свою голову, вирішили в неї зіграти, вона не відпускає їх до тих пір, поки... ( подробнее )

Як захистити ідею від копіювання конкурентами

Копіювання у світі

У світі постійно хтось у когось запозичує ідеї. Все що завгодно — від обгортки шоколаду до функціоналу і назви. Мабуть, найвідоміший сучасний плагіат — це історія близнюків Уинклвосс, які навчалися з Марком Цукербергом та звернулися до нього, бажаючи створити соціальну мережу Гарварду. Поки Марк працював над проектом,... ( подробнее )

"Укртепло": як субсидії закрили приватникам ринок тепла для населення

Група "Укртепло" зайнялася виробництвом пелетів в Україні ще в 2008 році, коли газ для населення і теплокомуненерго був дешевим, а місцева влада з радістю дотували комунальні тепломережі.

До моменту, коли газ істотно подорожчав, а українські чиновники та бізнесмени задумалися про перехід на опалення на пелетах, "Укртепло" вже продало пелетний... ( подробнее )

Як отримати максимум вражень за 24 години до різдвяної Відні

Вулиці Відня у грудні прикрашені тисячами різнобарвних гірлянд, відкриваються відомі на весь світ базари, з храмів доносяться звуки органної музики та різдвяні пісні... Команда сервісу для мандрівників TripMyDream розповіла, як за один день встигнути насолодитися цією унікальною атмосферою і не витратити зайвого. Як дістатися до Відня

З... ( подробнее )

Якими компетенціями повинен мати ефективний HR

На даний момент ніхто не розглядає HR-фахівця як кадровика, рекрутера або просто сервісний підрозділ.

Сьогодні головним завданням HR в компанії є стратегія управління людськими ресурсами і контроль того, наскільки вона відповідає цілі бізнесу і допомагає його розвитку. Тому щоб бути максимально ефективним, такий фахівець повинен розуміти... ( подробнее )

Gucci повністю відмовився від хутра

Італійський модний дім Gucci з 2018 року відмовиться від використання натурального хутра в своїх колекціях. Про це заявив президент і головний виконавчий директор італійського будинку моди Марко Биццари, повідомляє The Guardian.

За словами СЕО Gucci, такий крок демонструє абсолютну прихильність компанії забезпеченню стійкості, як невід'ємної... ( подробнее )

Історія кохання на бойні: про угорську драмі "Тіло і душа"

Фестивальний тріумфатор

Світова прем'єра стрічки Ільдіко Эньеди "Тіло і душа" відбулася цієї зими в головному конкурсі Міжнародного кінофестивалю в Берліні. Фільм, показаний в самому дебюті огляду, зрештою, став тріумфатором: стрічка отримала головний приз — "Золотого ведмедя", а також нагороди Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI та... ( подробнее )

Що потрібно для побудови ефективної системи продажу

Є умільці, здатні продати чукчі сніг взимку. Звучить, звичайно, гордо, але виникає питання про доцільність подібного дійства. Адже кінцева мета продажу — не просто нав'язати товар клієнту, а зробити так, щоб він повернувся повторно за покупкою. Саме на цю просту аксіому потрібно орієнтуватися при побудові власної системи продажів. При цьому, правда,... ( подробнее )