Новости

Теплі штани для відкриття темної магазинів

Голова Гордон Кернс сказав річних загальних зборах акціонерів компанії в четвер в магазинах буде відкрито до кінця наступного року.

Генеральний директор вулворта Бред Banducci виступає на сьогоднішньому... ( подробнее )

Дональд Трамп буде сьогодні доставити один з його великій промові після вступу на посаду, щорічного державного Союзу. Ось все, що потрібно знати перед важливими адреса

"Яструбину" позицію пана Трампа по Північній Кореї була зарахована з малюнком Китай у відповідність з міжнародною реакцією на Кім Чен Ина ядерних амбіцій і бачачи їх голосувати за жорсткі санкції ООН проти Пхеньяну.

Сильній критиці в його промові було направлено на ізгоя, і він знову розповів історію студента Отто Warmbier, який помер після... ( подробнее )

Disney купує активи 21 століття Фокс для 68.3 млрд. дол.

Угода між Disney і 21 століття Фокс знаменує собою історичний Союз голлівудських важковаговиків і пропозиції від Disney для зміцнення своєї суті кіно і телебачення бізнесу проти натиску нових конкурентів на утримання арени.

подробнее )

'Чому вона не носить одяг?'

Але мед Birdette, який регулярно робить заголовки з-за її реклами колоритний, відхилив останню скаргу в рамках організованої кампанії з участю невеликої кількості релігійних консерваторів.

Петицію change.org на 43-річного інженера Кеннета Тор, адресовані спільної Вестфілд керівників Пітер і Стівен Лоуі, залучила понад 7500 вболівальників.

У... ( подробнее )

Два дні транспорту струс в Сіднеї, і це так добре, як ви думаєте

В соціальних мережах, пасажирських Тіна Еванс підсумував думки багатьох: "день 2-Новий графік і все одно диявольський", - запротестувала вона. “Різка послуги, місць немає, поїзд переповнений. Тотальний fail"

Один пасажир фірмова зміни в "Сідней катастрофи", інший, що парламентське розслідування повинно бути проведено у змінах. "Не радує... ( подробнее )

Кращі поради для успішного офісу Різдвяній вечірці

Це може бути можливість будувати відносини між департаментами, справити гарне враження і отримати час особи з босом.

Кріс Голис, Автор У Хамм Довідник, каже, що працівники можуть навіть бути в змозі підняти ідею про підвищення зарплати або просування.

"Якщо ви розумні, і не зустріти, як занадто багато гусеничному ходу, ви можете... ( подробнее )

Высокоточное оборудование для магазинов и складов

Работа современного торгового предприятия непосредственно связана с ежедневным взвешиванием товаров материалов различного типа – сыпучего, кускового и других. Но кроме функции взвешивания необходимо в большинстве случаев выполнять и другие, например, печать этикеток, на которых указан вес и наименование товара. Если вы собираетесь открывать магазин... ( подробнее )

Президентський графік виглядає досить мило

Колишній бізнесмен, як правило, прибуває в Овальному кабінеті в 11 ранку і йде в 6 вечора, з годинною перервою на обід в його їдальні. Він проводить більшу частину свого часу на "виконавчої влади", який Аксіос звітів, як правило, проводив свою резиденцію, дивитися телевізор, дзвонити і цвірінькають.

Секрет графіку видно новини та політика... ( подробнее )

'Люди використовували, щоб знайти жарти про чорних людей теж смішно

“Те, що ви називаєте корову без ніг? Яловичий фарш," він читає.

Клієнт Леслі Міллуорд загальної фото підписати, прийнятих в woolworths в Аделаїді передмістя Гленелг, на сторінці Facebook в супермаркет в ніч на неділю. "Що за неповажне & бездушна купа, які працюють в woolworths Гленелг", - написала вона.

Пост був більш ніж... ( подробнее )

Вчитель Перт втрачає роботу після того, як сказали в школі, що він гей

Але коли учні побачили картину свого вчителя гей на Facebook, вони відмовилися робити роботи, дорученої йому.

Крейг Кемпбелл розповів південному узбережжі Баптистський коледж, неподалік від Перта, що він був в одностатеві стосунки.

Потім він був знятий з полегшенням склад вчителів школи.

Тепер він вже висловлювався про... ( подробнее )